حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 898 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 2×
جلسه شورای مدیران با بررسی گزارش عملکرد سال ۱۴۰۱ و ارائه برنامه های سال ۱۴۰۲ برگزار شد
شناسه : 1432
0
در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه: سمانیوز/ اولین جلسه شورای مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با هدف بررسی گزارش عملکرد معاونان و مدیران شرکت در سال ۱۴۰۱ و ارائه برنامه های سال ۱۴۰۲ برگزار شد.
ارسال توسط : نویسنده : فریده منصوری منبع : سمانیوز
پ
پ

به گزارش سمانیوز، در این جلسه که با حضور کلیه معاونان و مدیران برگزار شد، مهندس مرادی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت با اشاره به بررسی شاخص های عملکردی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، وصول مطالبات و تلفات انرژی برق در شهرستان های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

مهندس مرادی ضمن تشکر از زحمات کارکنان و مدیران شرکت درخصوص مدیریت پیک بار سال گذشته، با بررسی اهداف پیش بینی شده شرکت در سال ۱۴۰۲ اظهار امیدواری کرد که با اعمال برنامه پیک بار در سال جاری خاموشی برق نداشته باشیم.

وی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۲، «مهار تورم و رشد تولید» را محور فعالیت های شرکت در سال ۱۴۰۲ عنوان کرد.

در اولین گزارش ارائه شده توسط مهندس مهدوی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، وی اظهار کرد: به ۸۲۰ هزار مشترک در این شرکت خدمات رسانی می شود.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، وصول مطالبات برق را نیروی محرکه اقدامات این شرکت دانست و گفت: وصول مطالبات این شرکت در سال ۱۴۰۱ به ۹۷ درصد رسیده است و دربخش خانگی ۱۰۰ درصد وصول مطالبات انجام شده است.

مهندس مهدوی با اشاره به اینکه ۴ درصد مشترکین خانگی پرمصرف هستند، افزود: این مقدار در مشترکین سایر مصارف به ۱۹ درصد نیز می رسد و با فرهنگ سازی و مدیریت مصرف برق این تعداد نیز باید به حداقل ممکن برسد.

وی ضمن بررسی عملکرد واحدهای فروش انشعاب و دفتر مدیریت مصرف برق اظهار کرد: خوشبختانه درسال ۱۴۰۱ و با مدیریت سهمیه ابلاغی اعلام شده از سوی شرکت توانیر توانستیم سال بدون خاموشی را پشت سر بگذاریم و امسال نیز با تمام توان و پاداش هایی که برای مشترکین درنظر گرفته شده است، می توانیم پیک بار در تابستان سال جاری را مدیریت کنیم.

در ادامه، مهندس احمدی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن بررسی عملکرد شرکت در حوزه خاموشی و مدیریت پیک بار، گفت: توسعه نرم افزاری سیستم پاسخگویی هوشمند ، تجمیع سرورهای ثبت حوادث و ضبط مکالمات، ساماندهی وضعیت بی سیم ها و فرکانس و راه اندازی پروژه SCADA ازجمله فعالیت های این معاونت در سال گذشته بوده است.

وی درخصوص برنامه های سال ۱۴۰۲ نیز اهتمام در خصوص دستیابی به اهداف استراتژیک شاخص خاموشی به ۰.۴۵ را یکی از اهداف معاونت دیسپاچینگ اعلام کرد و افزود: اهتمام در احصاء کلیه خاموشی های صورت گرفته و ثبت سیستمی آن جهت تصمیم سازی های مدیریتی، ارتقاء سیستم پاسخگویی، ۱۲۱، کاربردی سازی نرم افزار SCADA و ارتقاء سیستم های سخت افزاری مربوط ضبط مکالمات و ثبت خاموشی از دیگر اهداف این معاونت است.

همچنین مهندس ملکی به نمایندگی از معاونت مهندسی از تدوین برنامه عملیاتی و تدوین بودجه سال ۱۴۰۲ خبر داد و اعلام کرد: طرح برقدارکردن چاه های کشاورزی، تملک داریی های سرمایه ای، برآورد بار و هدف گذار شاخص ها و تهیه عملکرد ماهیانه شرکت از جمله اقدامات مهم معاونت مهندسی و برنامه ریزی است.

وی همچنین از پروژه هزار کیلومتری تعویض سیم مسی به کابل خودنگهدار در جهت کاهش تلفات برق خبر داد و گفت: درسال گذشته ۲۱۲ کیلومتر تعویض سیم مسی به کابل خودنگهدار انجام شده است و امسال نیز طبق برنامه ادامه می یابد.

در ادامه تیموری معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با ارائه گزارش عملکرد این معاونت در واحدهای امورکارکنان و رفاه، طبقه بندی مشاغل، آموزش و ارزیابی عملکرد و تحول اداری، از تلاش این معاونت برای ارتقا رتبه شرکت از A به A+ خبر داد و گفت: اصلاح ساختار سازمانی، درخواست استخدامی، دستورالعمل کارانه و آموزش عملی از طریق سایت موجود در شرکت ازجمله برنامه های آینده این معاونت است.

در ادامه، امورمالی و مدیران برق شهرتان های تابعه و اورهای برق کرمانشاه عملکرد سال ۱۴۰۰ و برنامه های سال ۱۴۰۱ ارائه دادند و فرصت ها و چالش های پیش روی حوزه کاری واحدهای خود را مطرح نمودند.

در پایان ارائه گزارش عملکرد مدیران، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده، گزارش های ارائه شده را جمع بندی و راهکارهای مقابله با مشکلات و بحران های حاضر را بررسی کردند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.