حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنجشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 25 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 941 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 2×
کسب جایگاه اول مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
شناسه : 886
2
افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛  سمانیوز/  کسب جایگاه اول مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ارزیابی عملکرد کشوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
ارسال توسط : نویسنده : فریده منصوری منبع : سمانیوز
پ
پ

سمانیوز_ دکتر شیرزادیان مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه: مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه برای چهارمین سال متوالی در سال های ۱۳۹۷، ۱۳۹۸، ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ در برنامه ارزیابی عملکرد کشوری حوزه تجهیزات پزشکی، امتیاز کامل و جایگاه اول را به دست آورد.

روند این ارتقاء از سال ۱۳۹۵ و از رتبه ما قبل آخر به سوم در سال ۱۳۹۶ و رتبه نخست در سالهای ۱۳۹۷ ، ۱۳۹۸، ۱۳۹۹ و هم اینک ارزیابی ۱۴۰۰ با تلاش جمعی تیم مدیریت تجهیرات پزشکی شامل ستاد و مراکز درمانی محقق گردیده و کسب این جایگاه یکی از عوامل مهم حضور دانشگاه کرمانشاه بعنوان دانشگاه پیشرو در سیاست گذاری های کشوری برای حوزه تجهیزات پزشکی است.

‌این برنامه شامل سنجش تمامی شاخصهای عملکردی حوزه تجهیزات پزشکی شامل رعایت قوانین و دستورالعملها، آموزش، تأمین تجهیزات و ملزومات، پایش شبکه توزیع و مصرف، بازرسی و… است که همه ساله توسط وزارت متبوع صورت می پذیرد.

این موفقیت بزرگ را به ریاست، معاونین، روسا، مدیران مراکز بهداشتی-درمانی، کارکنان حوزه مدیریت تجهیزات پزشکی ستاد و صف و کلیه کارکنان دانشگاه تبریک عرض می کنم و انشاءاله با حفظ این جایگاه که مهمتر از کسب آن می باشد روند ارتقا و موفقیت دانشگاه در این حوزه تداوم داشته باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.